Godziny Otwarcia

Monday - Friday 09:30AM-17:30PM
Saturday - Sunday CLOSED

Latest News

Witamy na stronie ProLife

info@prolifefs.com

+44 (0) 1270 660 922

Top

Jakie są prawdziwe czynniki decydujące o zakupie ubezpieczenia zdrowotnego?

ProLife Financial ServicesFeatured Jakie są prawdziwe czynniki decydujące o zakupie ubezpieczenia zdrowotnego?

Jakie są prawdziwe czynniki decydujące o zakupie ubezpieczenia zdrowotnego?

 

Ostatnio zapytałem klienta: Co jest decydującym czynnikiem, kiedy decydujesz się na zakup ubezpieczenia? Odpowiedź była z jednej strony zaskakująca, a z drugiej bardzo typowa. Klient oczywiście odpowiedział. Cena

 

Decyzja o tym, jakie ubezpieczenie wykupić, na jak wysokie kwoty powinno ono być i jak długo ma działać jest zawsze wynikiem dyskusji pomiędzy doradcą, a klientem. Zbyt często, na koniec dnia wszystko sprowadza się to tej nieszczęsnej ceny.

 

Jeśli cenę weźmiemy i odstawimy gdzieś na bok, tak, żeby nie miała ona najmniejszego znaczenia, dochodzą nam dodatkowe czynniki, które tak naprawdę mają dużo większe znaczenie, jeśli chodzi o decyzje zakupu ubezpieczenia. Te czynniki w przyszłości mogą decydować o być albo nie być. W przypadku diagnozy choroby poważnej należy zdać sobie sprawę, że rekonwalescencja może potrwać nawet do 36 miesięcy lub – co gorsza – nigdy się nie skończyć.

 

Jedna firma ubezpieczeniowa zapytała reprezentatywną grupę kilku tysięcy klientów o to, co jest najważniejsze dla nich przy zakupie ubezpieczenia, kiedy cena nie grałaby roli. Odpowiedzi były bardzo pouczające i na ich bazie powstało ubezpieczenie Serious Illness Cover.

 

Dla 92% badanych najważniejszym decydującym czynnikiem przy wyborze ubezpieczenia okazało się prawdopodobieństwo wypłaty przy roszczeniu.

84% odpowiedziało, że drugim najważniejszym czynnikiem jest bycie zabezpieczonym na szerszy zakres chorób.

Z kolei dla 79% odpowiedziało, że 3 najważniejszym czynnikiem jest otrzymanie wypłaty bazującej na stopniu nasilenia choroby.

Powstało ubezpieczenie, które daję.

 

– Do 3 razy większą szansę na wypłatę odszkodowania.

– 116% większą szansę na wypłatę odszkodowania na wypadek diagnozy raka.

– 34% większą szansę na wypłatę odszkodowania w przypadku ataku serca.

– 25% większą szansę na wypłatę w przypadku wylewu.

– Polisę, która zabezpiecza mnie na ponad 4 razy więcej chorób.

– Zabezpieczenie na wszystkie formy ataku serca i wylewu.

– Zabezpieczenie która pokrywa więcej raków niż każdy inny ubezpieczyciel dostępny na rynku.

– Polisę, w której nie muszę czekać na wypłatę, aż choroba osiągnie poziom krytyczny, tylko dostanę odszkodowanie od razu, a jej wysokość zależy od tego, jak poważna jest choroba.

 

Jeśli zależy Ci na ubezpieczeniu które: daje Ci większą szansę na wypłatę, zabezpiecza Cię na szerszy zakres chorób i wypłaci Ci wedle stopnia nasilenia choroby tak, żebyś nie musiał czekać aż choroba osiągnie poziom krytyczny, to jest to rozwiązanie dla Ciebie.

No Comments

Leave a Comment