Godziny Otwarcia

Monday - Friday 09:30AM-17:30PM
Saturday - Sunday CLOSED

Latest News

Witamy na stronie ProLife

info@prolifefs.com

+44 (0) 1270 660 922

Top
 

Kariera W Prolife

Kariera w ProLife

``każdego dnia przekonujemy się, że od poziomu wiedzy i umiejętności naszych doradców zależy postęp całej kariery. Osobom nastawionym na rozwój swoich kompetencji dajemy szansę awansu i rozszerzenia zakresu usług.``

Ścieżka Kariery

Warto wiedzieć, co nas charakteryzuje:

Doskonała współpraca

Nieustannie dbamy o polepszenie przepływu informacji. Cechuje nas współdziałanie, jednakże indywidualizm jest dla nas równie ważny.

Mówimy sobie na - Ty

Jesteśmy otwarci oraz wyróżniamy się świetną komunikacją wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Nasze kontakty zawsze utrzymywane są na wysokim poziomie.

Ciągły rozwój

Dzięki coraz większemu rozwojowi osobistemu, stawianiu sobie coraz wyżej poprzeczek i udoskonalaniu samego siebie jesteśmy w stanie dawać pracownikom coraz większy poziom kwalifikacji.

Stawiamy na jasne warunki współpracy

Naszych doradców zatrudniamy zarówno na umowie podwykonawczej, jak i umowie o pracę. Wiemy, jak ważne jest dla każdego pracownika poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Dlaczego warto?

q

Każdy kandydat na doradcę ProLife otrzyma:

Bezpłatne szkolenia wprowadzające (online) Bezpłatne 2-3 dniowe treningi prowadzone w biurze przez naszych profesjonalnych trenerów Osobistego mentora podczas całego okresu szkoleń, aż do osiągnięcia statusu kompetentnego doradcy Wyjątkową atmosferę oraz bezpośrednią komunikację, dzięki której mamy możliwość szkolić naszych doradców w całej Wielkiej Brytanii

q

Poleć nam znajomego!

Polecaj znajomych i zarabiaj! Zaproponuj nam swoich znajomych a my zajmiemy się ich karierą. Jeśli polecona przez Ciebie osoba zostanie naszym współpracownikiem i pozytywnie ukończy nasz program szkoleniowy, otrzymasz premię w wysokości £100. Znajomi na pewno będą wdzięczni za pomoc w znalezieniu pracy i rozpoczęciu profesjonalnej kariery. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej dedykowanej strony poświeconej Programowi Rekomendacyjnemu!

q

Aplikuj już dziś

Jeśli to co zawarliśmy na stronie sprawia, że czujesz to coś - masz kilka możliwości... Możesz skontaktować się z nami i upewnić się jesteśmy dla siebie przeznaczeni... Możesz również wypełnić aplikację od razu... Szybko poznasz naszego dyrektora - Roberta J. Spence (aka ``Bob``) który upewni się, że to właściwa ścieżka kariery dla Ciebie! Jeśli klikniesz w poniższy przycisk przeniesiemy Cię do naszej głównej strony i zabierzemy prosto do aplikacji... Więc postaw pierwszy krok...

Kariera w Pro Life