Godziny Otwarcia

Monday - Friday 09:30AM-17:30PM
Saturday - Sunday CLOSED

Latest News

Top

Dzięki rozszerzeniu ilości zdefiniowanych w polisie chorób masz większe prawdopodobieństwo otrzymania odszkodowania, gdy dziecko zachoruje.

Dowiedz się więcej...

Odszkodowanie wypłacane jest na podstawie stopnia zaawansowania choroby, dlatego w przypadku postępu choroby lub zdefiniowania innej niepowiązanej choroby możesz otrzymać kolejną rekompensatę o ile nie wykorzystałeś przy pierwszym roszczeniu Plan Account.

Dowiedz się więcej...

Wartość odszkodowania Twojego dziecka może osiągnąć nawet £125,000. Jest to najwyższa kwota ubezpieczenia aktualnie dostępna na rynku brytyjskim.

Dowiedz się więcej...

Jedyne zabezpieczenie dla dzieci nie uzależnione od zdrowia rodzica

Prawdziwą wisienką na torcie jest fakt, że przy tej polisie dorosły nie musi posiadać takiej samej opcji, by ubezpieczyć swoje dziecko. Może zdarzyć się tak, że rodzic we względów zdrowotnych nie może wykupić polisy Serious Illness Cover lub po prostu bądzie ona za droga. VitalityLife przygotowało plan również na taką okoliczność i proponuje zabezpieczenie dziecka polisą Children Serious Illness Cover. ProLife jest jedyną firmą ubezpieczeniową w UK, która może pochwalić się taką możliwością.

AskExpert

Zapytaj Eksperta

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z zapewnieniem dziecku bezpieczeństwa lub informacje na stronie zawarte na stronie nie są dla Ciebie wystarczające zapytaj Naszego eksperta. On odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.